Sweet Lady

Erotické povídky

Mrkni na moje fotky

Anální sex po všech stránkách

15.1.2020

Před nedávnem jsem slíbila otevřenou zpověď o mém prvním dobrém análním sexu s partnerem. Tady je…

Anální sex po všech stránkách

18.11.2019

Na začátku jsem si nebyla úplně jistá, jestli ten opravdový anální sex bude alespoň vzdáleně podobný zážitkům s kuličkami. Přeci jen, když jsem srovnala průměr kuliček s Robinovým průměrem, pořád mi vycházelo, že

Poprvé: Anální sex

4.10.2019

Nějakou dobu anální kuličky ležely bez povšimnutí v mém šatníku. Skoro jsem na ně zapomněla a objevila jsem je po pár týdnech náhodou, když jsem hledala kabelku na ples.

11 – Milostný trojúhelník pokračuje

13.9.2019

Jsem nadržená a chci, aby mi to Monika udělala. Pokud možno hned. Odstrčila jsem její ruku a ona si olízla prsty od mé šťávy.

10 – Hra na sexy služebnou – část II.

2.9.2019

Moničiny měkké rty lehce přejížděly po mého krku. Cítíla jsem její teplý dech a těžký parfém. Jazykem mířila níž k mému dekoltu a zastavila se až u ramínka mého nového kostýmku sexy služebné.

9 – Hra na sexy služebnou – část I.

22.8.2019

Shodila ze sebe všechno oblečení a roztáhla se na postel. Scénář byl jasný. Monika je tady paní, já se budu starat. Peříčkovou prachovkou jsem jí začala přejíždět po bradavkách.

8 – Jak mi porno pomohlo vyřešit můj milostný trojúhelník?

5.8.2019

Mladý pár vchází do sexshopu. Ona je platinová blondýnka, s nádhernou postavou a umělým poprsím, jak jinak. On tmavovlasý svalovec. Vypracované tělo v bílém nátělníku a uplých kalhotech.

7 – Samy dvě na horské chatě

23.7.2019

Rozhlédnu se kolem a začíná mi docházet kde jsem. Horský srub. Všude samé dřevo, pár kožešin na zemi a na malém stolku vedle sedačky sklenička. Přičichnu. Whisky.

6 – Kamarádský sex

22.7.2019

Měla na sobě jenom průhlednou černou košilku a její prsa se tyčila přímo před mým obličejem. Všechny naše spolubydlící byly ve škole a tak zřejmě chtěla využít příležitosti. Ale chci tohle i já?

5 – Narozeninový dárek

18.7.2019

Chtěli jste vždycky zažít sex s platinovou blondýnkou? Máte to mít. Vaší holce zase tahle hra na někoho jiného může dodat sebevědomí zkusit něco, na co do teď neměla odvahu

4 – Sladké sny

12.7.2019

Moc často se mi to nestává, ale je asi jasné, že o tomhle tématu nezačínám jenom tak. Takže ano, hádáte správně, minulý týden se mi zdál hrozně živý sen. A nečekaně, hlavní roli hrál samozřejmě sex.

3 – Sexy Prádlo

3.6.2019

Prohlížela jsem stránky eshopu a zničeho nic jsem na krku ucítila teplý dech. Otočila jsem hlavu a za mnou stála moje spolubydlící, Monika. Ta Monika, se kterou jsem nedávno skončila v posteli.

2 – Víte co je Nipplegasm?

2.5.2019

Dá se dosáhnout orgasmu drážděním bradavek? Všechno, co o nipplegasmu potřebujete vědět, jsem shrnula, doplnila o pár tipů a něco taky sama vyzkoušela.

1 – Moje první zkušenost s holkou

1.4.2019

Přemýšlely jste někdy o sexu s holkou? Já přiznávám, že je to jedna z mých nejoblíbenějších fantazií. Když si to dělám, často sklouznu k představě sexu s krásnou prsatou brunetou.