Sweet Lady

Erotické povídky

Mrkni na moje fotky

Sólo jízda

15.4.2020

Všimli jste si toho, že některé otázky ohledně masturbace jsou pořád tabu? Možná taky znáte někoho, kdo se tváří, že si to sám nedělá. A nebo ještě hůř, zakazuje sólovou jízdu i partnerovi a staví ji na stejnou stranu jako nevěru.

Anální sex po všech stránkách

15.1.2020

Před nedávnem jsem slíbila otevřenou zpověď o mém prvním dobrém análním sexu s partnerem. Tady je…

Anální sex po všech stránkách

18.11.2019

Na začátku jsem si nebyla úplně jistá, jestli ten opravdový anální sex bude alespoň vzdáleně podobný zážitkům s kuličkami. Přeci jen, když jsem srovnala průměr kuliček s Robinovým průměrem, pořád mi vycházelo, že

Poprvé: Anální sex

4.10.2019

Nějakou dobu anální kuličky ležely bez povšimnutí v mém šatníku. Skoro jsem na ně zapomněla a objevila jsem je po pár týdnech náhodou, když jsem hledala kabelku na ples.

11 – Milostný trojúhelník pokračuje

13.9.2019

Jsem nadržená a chci, aby mi to Monika udělala. Pokud možno hned. Odstrčila jsem její ruku a ona si olízla prsty od mé šťávy.

10 – Hra na sexy služebnou – část II.

2.9.2019

Moničiny měkké rty lehce přejížděly po mého krku. Cítíla jsem její teplý dech a těžký parfém. Jazykem mířila níž k mému dekoltu a zastavila se až u ramínka mého nového kostýmku sexy služebné.

9 – Hra na sexy služebnou – část I.

22.8.2019

Shodila ze sebe všechno oblečení a roztáhla se na postel. Scénář byl jasný. Monika je tady paní, já se budu starat. Peříčkovou prachovkou jsem jí začala přejíždět po bradavkách.

8 – Jak mi porno pomohlo vyřešit můj milostný trojúhelník?

5.8.2019

Mladý pár vchází do sexshopu. Ona je platinová blondýnka, s nádhernou postavou a umělým poprsím, jak jinak. On tmavovlasý svalovec. Vypracované tělo v bílém nátělníku a uplých kalhotech.

7 – Samy dvě na horské chatě

23.7.2019

Rozhlédnu se kolem a začíná mi docházet kde jsem. Horský srub. Všude samé dřevo, pár kožešin na zemi a na malém stolku vedle sedačky sklenička. Přičichnu. Whisky.

6 – Kamarádský sex

22.7.2019

Měla na sobě jenom průhlednou černou košilku a její prsa se tyčila přímo před mým obličejem. Všechny naše spolubydlící byly ve škole a tak zřejmě chtěla využít příležitosti. Ale chci tohle i já?

5 – Narozeninový dárek

18.7.2019

Chtěli jste vždycky zažít sex s platinovou blondýnkou? Máte to mít. Vaší holce zase tahle hra na někoho jiného může dodat sebevědomí zkusit něco, na co do teď neměla odvahu

4 – Sladké sny

12.7.2019

Moc často se mi to nestává, ale je asi jasné, že o tomhle tématu nezačínám jenom tak. Takže ano, hádáte správně, minulý týden se mi zdál hrozně živý sen. A nečekaně, hlavní roli hrál samozřejmě sex.

3 – Sexy Prádlo

3.6.2019

Prohlížela jsem stránky eshopu a zničeho nic jsem na krku ucítila teplý dech. Otočila jsem hlavu a za mnou stála moje spolubydlící, Monika. Ta Monika, se kterou jsem nedávno skončila v posteli.

2 – Víte co je Nipplegasm?

2.5.2019

Dá se dosáhnout orgasmu drážděním bradavek? Všechno, co o nipplegasmu potřebujete vědět, jsem shrnula, doplnila o pár tipů a něco taky sama vyzkoušela.

1 – Moje první zkušenost s holkou

1.4.2019

Přemýšlely jste někdy o sexu s holkou? Já přiznávám, že je to jedna z mých nejoblíbenějších fantazií. Když si to dělám, často sklouznu k představě sexu s krásnou prsatou brunetou.