Sweet Lady

10 – Hra na sexy služebnou – část II.

Moničiny měkké rty lehce přejížděly po mého krku. Cítila jsem její teplý dech a těžký parfém. Jazykem mířila níž k mému dekoltu a zastavila se až u ramínka mého nového kostýmku sexy služebné. Chytila ho do rtů a začala mi ho pomalu stahovat. Rukama mezitím zajela pod volánky sukně a pustila se do dobývání mých kalhotek. To pro ni nebylo nic těžkého. Jak by taky mohlo, její prsty se šikovně propletly mezi pár šňůrkami a už se dotýkaly mojí vlhké kundičky.

Vzrušení s Monikou

Jednu rukou mě prstila, zatímco druhou začala bojovat se zapínáním mého topu. Nemohla jsem se dočkat, až před ní budu ležet nahá a ona si se mnou bude dělat co jen chce, takže jsem jí trochu pomohla. Topík skončil v jednom rohu místnosti, sukýnka a kalhotky ve druhém. Položila mne na záda a prudce mi roztáhla nohy. Jazýčkem mi přejela od zadečku až k dírce a speciální pozornost věnovala pyskům, které začala něžně sát a cumlat. Byla jsem vzrušená na maximum a snažila jsem se držet nohy co nejvíc roztažené, aby se dostala ke každému záhybu mé kundičky.

Držela mě za zadek a pevně ho tiskla, u toho mi kmitala jazykem na klitorisu a pomalu do mě zasouvala prsty. Prohýbala jsem se vzrušením. Začala mi rychlými pohyby projíždět dírku dovnitř a ven a nepřestávala mě lízat. Přitlačila jsem si její hlavu do klína ještě víc a cítila jsem, že na mě pomalu, ale jistě přichází vlna orgasmu.

Orgasmus?

V tom se Monika vymanila z mého sevření. Viděla jsem na ní, že celá jen hoří. Klekla si nade mne a nastavila mi svoji kundičku přesně před obličej. Olízla jsem ji a zabořila jazyk dovnitř. Pronikala jsem do ní svým jazýčkem hlouběji a hlouběji a slyšela jsem jak slastně vzdychá. Pak jsem zabrousila trochu výš, a začala jí masírovat klitoris. Vzdychání nabíralo na intenzitě.

Mezitím se Monika natáhla pro prachovku s peříčky, která byla součástí mého sexy kostýmku. Pomalu mi držadlo prachovky začala zasouvat do kundičky. Bylo velké a masivní, ale do mojí vlhké nadržené dírky vjelo jako nic. Začala s ním pohybovat sem a tam. Zároveň se kundičkou čím dál víc tiskla na můj obličej. Věděla jsem, že umírá vzrušením, když může sledovat, jak do mě držadlo prachovky zajíždí. Sklonila se a začala mi divoce jezdit jazykem po poštěváčku.

Teď zase já!

Zasunula jsem do ní prsty a začala jí tvrdě masírovat kundičku. Zrychlovala jsem a Monika začala do rytmu pohybovat pánví proti mojí ruce. Také přidala na intenzitě a začala mě sát a lízat tvrději. Znova jsem cítila, že už to brzy přijde. Monika pevně stiskla můj zadek a ve mě se rozlil blažený pocit. Tiskla jsem svůj klín k jejímu obličeji.

Párkrát jsem rychle nadechla a vydechla. Cítila jsem, že Monika už je taky těsně před orgasmem, takže jsem nechtěla přestávat. Vibrovala jsem jazýčkem na jejím klitorisu a prsty jsem divoce jezdila v ní. Pak jsem přidala prsty druhé ruky a začala lehce masírovat její zadeček a análek. Monika pomalu ztrácela kontrolu a její vzdychání bylo čím dál hlasitější. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Svalila se vedle mě na postel. Přitulila se a líbala mi prsa.

Těším se, až tuhle holku představím Markovi a užijeme si spolu všichni tři.

Sexy kostýmky:

Další erotická povídka:

Milostný trojúhleník pokračuje


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup