Sweet Lady

11 – Milostný trojúhelník pokračuje

Na stolku plápolá svíčka, vedle stojí otevřená láhev vína a tři skleničky. Monika sedí vedle mě na gauči, tiskne se k mým bokům a občas mi zmáčkne ruku. Nevypadá ani trochu nervózně, spíš naopak, natěšeně. Zato mě se začínají pomalu potit ruce a mám sucho v krku, i když tohle celé byl vlastně můj nápad.

Já, Marek a Monika…

Vzpomínáte, jak jsem se rozhodla vyřešit milostný trojúhelník mezi mnou, mým přítelem a mojí spolubydlící tak, že je spolu seznámím? Abych byla úplně přesná, slůvkem „seznámím“ vlastně myslím, že jsem nám domluvila sex ve třech. A teď je to tady. Nemůžu uvěřit, že oba souhlasili. Marek byl nadšený už od prvního okamžiku, Monika trochu pochybovala. Ale sedí tady na sedačce, jako by se nechumelilo. A já jsem nakonec ta, která má největší stres.

Sahám po lahvi vína. Monika se na mě usměje. „Naleješ mi taky, prosím?“ mrkne a pohodí svou dlouhou hřívou. Nalévám tedy nám oběma, nutno říct, že sobě o trochu víc. Protože tuším, že to budu potřebovat. Z kuchyně přichází Marek. Asi žárlím. Nevím, kdy se naposledy takhle oblékl na rande se mnou. Má na sobě bílou košili, která obepíná jeho svalnaté ruce a džíny, které mu skvěle sednou přes zadek. Nechybí ani kožený pásek. Ten je můj oblíbený. Nespočítala bych, kolikrát jsem s ním už dostala při sexu přes zadek. A je mi jasné, že právě proto si ho dnes vzal.

Co přijde?

Sedá si k nám na gauč a automaticky sahá po lahvi červeného před ním. Pak se otočí ke mně a dolije i moji skleničku. Monika se na mě dívá s nechápavým výrazem. Tuší, že jsem nervózní a rychlost, kterou do sebe leju víno, jí to jen potvrdila.

Nakloní se k Markovi a rychle něco zašeptá. Ten jen přikývne, zvedne se a odchází. „Poslala jsem ho pro další víno, nějak rychle nám to mizí,“ šibalsky se usměje. „Jsi v pohodě?“ Zabodne do mě svůj pronikavý pohled. Moc dobře ví, jaká je odpověď. Sedne si na můj klín, obejme mě a přitulí se. „No tak, bude to boží.“

Monika…

Pohladí mě po vlasech a dá mi pusu. Nejdřív jen takovou jemnou, něžnou, pak ale zajede jazykem dál a začne mě líbat pěkně tvrdě. Jakoby zapomněla, že mě utěšuje a dala volný průběh svému vzrušení. Není divu. Už od začátku jsem viděla, jak je natěšená. Jedním rychlým pohybem ze sebe stahuje upnuté tričko, pod kterým nic nemá. S toužebným pohledem mi nastavuje bradavky přímo ke rtům. Olízla jsem je. A pak znovu a znovu. Začala jsem jí sát prsa. Cítím, že víno na mě pomalu začíná působit a jejím krásným velkým kozičkám jsem nikdy nedokázala odolat. Mačkám je a hraju si s bradavkami jazýčkem. Monika potichu vzdychá a trošku se nadzvedává, aby mi mohla rukou zajet do klína. Rychle rozepíná zip od mých kalhot a prsty mi lehce začala rejdit v klíně.

Moje napětí je to tam. Jsem nadržená a chci, aby mi to Monika udělala. Pokud možno hned. Odstrčila jsem její ruku a ona si olízla prsty od mé šťávy. Postavila jsem se a začala ze sebe shazovat oblečení. Následovala mě a ve vteřině její kalhoty přistály na zemi. Stály jsme před sebou nahé.

Zase mě má

Povalila mě na sedačku a prudce mi roztáhla nohy. Klekla si a olízla mi dírku. Potom dovnitř pomalu vsunula dva prsty. Když viděla, jak moc jsem mokrá, na nic nečekala a začala ve mě prsty silně přirážet. Druhou rukou mi roztahovala pysky od sebe a hladově mě lízala. Ztrácela jsem pojem o tom, co se děje kolem, takže když jsem uslyšela kroky, nejdřív mě to vyděsilo. Pak jsem si uvědomila, že to je jen Marek, který se vrátil s vínem.

Viděla jsem ho, jak stojí ve dveřích a sleduje naše dvě nahé těla. Přes kalhoty bylo zřejmé, že se mu ten pohled líbí. Pevně obepínaly jeho napumpovaný penis. Marek na nic nečekal a okamžitě svoji chloubu vysvobodil. Přišel zezadu k Monice a chvíli sledoval její vystrčenou prdelku. Ta si ho ani nevšimla. Měla hlavu zabořenou v mém klíně a divoce mě prstila a lízala. Já ho však po očku sledovala.

Konečně sex ve třech

Klekl si k ní a olízl jí análek. Jazykem divoce přejížděl po její dírce a překvapená Monika se samou slastí prohnula v zádech. Rukama jí naznačil, že má víc roztáhnout nohy. Když to udělala, zajel prsty do její kundičky. Cítila jsem, jak se Monika napíná a jak jí projíždí vlny vzrušení. Musím přiznat, že to, co jsem viděla, mě rozpálilo. Nejdřív jsem byla zaražená, že jde Marek tak rychle na věc, ale nemohla jsem si pomoct. Jeho chování mě vzrušovalo. Tiskla jsem si Moničinu hlavu do klína a pánví jsem lehce přirážela.

Zaregistrovala jsem, že se Marek vzpřímil. Mrkla jsem na něj a viděla, že se přestal pusou věnovat Moničinu análku. Teď do něj zasouval prsty a něžně ho roztahoval. Pak se naklonil k Monice blíž a pošeptal jí do ucha: „Teď ti tu tvojí krásnou prdelku pořádně vymrdám.“ Nepřestával mě překvapovat. Možná jsem byla v hloubi duše trochu pohoršená a uražená, ale jakmile poprvé zasunul svůj penis do jejího zadečku, udělala jsem se.

To je nádhera

Chvíli jsem se snažila popadnout dech a pak jsem se zvedla. Přišla jsem k Markovi ze zadu a začala mu masírovat koule. Zároveň jsem sledovala jak jeho chlouba zajíždí do Moničiny úzké prdelky. Cítila jsem, že už je maximálně vzrušený. Rychle vytáhl penis a začal Monice stříkat na záda.

Zůstala před námi ležet, upocená, se zády pokrytými semenem. Jako jediná ještě nedosáhla svého vrcholu. Podívala jsem se Marka a usmála jsem se. Otočila jsem ji na záda a roztáhla jí nohy. Vsunula jsem do ní dva prstíky a začala ji něžně dráždit. Po chvíli byl připravený na svůj díl práce i Marek. Uvolnila jsem mu místo a nechala ho, ať si Moniku vezme do parády. Mezitím, co strkal penis do její krásně růžové kundičky, jsem začala dráždit její klitoris. Byla hotová během chvilky.

Po rychlé sprše jsme všichni vedle sebe seděli na sedačce. Cítila jsem se skvěle a zároveň trochu provinile. Rozhodně bych to chtěla zopakovat, ale nejsem si jistá, jestli to celé nebylo přes čáru. Na druhou stranu, mohlo by to být ještě divnější?

Další erotická povídka: Anální sex – poprvé

Sexy obchůdek


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup