Sweet Lady

9 – Hra na sexy služebnou – část I.

Erotický kostýmek

Přejíždím prsty po krabici zabalené v černé fólii. Pamatujete na kostýmek sexy pokojské, který jsem si objednávala? Už je tady. Hrozně jsem se na něj těšila a teď si vychutnávám každou vteřinu otevírání zásilky. Je to skoro jako o Vánocích.

Musím říct, že jsem nadšená. Síťované samodržící silonky, krátká černá lakovaná sukýnka s volánky a korzetový top, který krásně zdůrazňuje prsa. Třešničkou na dortu je obojek na krk z bílé krajky a malinká prachovka z peříček. Nemůžu se sama na sebe vynadívat. Silonky mi prodloužily nohy až do nebe a když kouknu ze zadu, musím uznat, že svědčí i mému zadku. Už chybí jen podpatky, ale nepochybuju, že nějaké černé v botníku najdu.

Fotka pro Moniku

Monika věděla co dělá, když mi tenhle kostýmek pomáhala vybrat. A doufám, že se jí bude líbit stejně jako mě. Mám chuť se o tom přesvědčit hned. Focení sexy fotek mi moc nejde, ale tak nějak věřím tomu, že v tomhle oblečku bude vypadat skvěle jakákoliv póza. Nakonec vybírám nejlepší fotku, klikám na odeslat a nezbývá nic jiného než čekat, co na to Monika. Odpověď je jasná. Fotka jejích prsou a zpráva, že o víkendu jsme samy doma. Myslím, že se máme na co těšit.

Celé dny jsem nemyslela skoro na nic jiného, než na víkend. Přiblížil se rychleji, než jsem se stihla vzpamatovat. Chvílemi jsem sama sobě nadávala, že jsem jak malá. Ale koho by nebavilo převlékání a kostýmy?

Víkend se blíží

S Monikou jsme se dohodly na sobotu večer. Chtěla jsem si to maximálně užít a uvolnit se, takže jsem se patřičně připravila. Už ve vaně jsem si nalila pár skleniček sektu, který v kombinaci s teplou vodou začal působit dříve, než jsem čekala. Tím líp. Alespoň zvládnu svoji roli zahrát hezky přirozeně, usmála jsem se sama pro sebe. Začala jsem se pomalu chystat. Oblékla jsem černé titěrné kalhotky a pustila jsem se do navlékání punčoch. Černá síťka obepínala moje nohy a kolem stehen se mi vinuly dvě výraznější krajky. Navlékla jsem i sukýnku a top. Právě když jsem bojovala se zapínáním obojku, Monika zaklepala na dveře koupelny.

Monika…

Otevřela jsem. Z jejího pohledu jsem poznala, že to co vidí, se jí opravdu líbí. Okamžitě se na mě vrhla a začala mě líbat. Jemně přejížděla jazykem po mém krku a občas lehce stiskla rty. Zabořila jsem obličej do jejích vlasů a vdechovala vůni těžkého parfému. Rukama jsem jí přejížděla po bocích, zatímco ona mi nadzvedla sukýnku s volánky a divoce mi mačkala půlky. Pak se zarazila. Vzala mě za ruku a odvedla k ní do pokoje. Byly jsme tak nedočkavé a nadržené, že kdyby to neudělala, naše hra na sexy pokojskou skončí dřív než začala.

Shodila ze sebe všechno oblečení a roztáhla se na postel. Scénář byl jasný. Monika je tady paní, já se budu starat. Peříčkovou prachovkou jsem jí začala přejíždět po bradavkách. Zavzdychala. Naklonila jsem se k ní a políbila ji. Pak jsem jemnými peříčky pokračovala na vnitřní stranu stehen. Natáhla se a drsně mě chytla pod krkem. Dívala se mi chvíli do očí.

“Dala bych si masáž. Na stole leží olej, tak šup.”

Erotická masáž

V submisivní roli jsem si vyloženě libovala. Natáhla jsem se pro olej. Na její záda dopadly první kapičky. Přitiskla jsem ruce na její horké tělo a přejížděla jí po zádech znovu a znovu. Putovala jsem od ramen, podél páteře a stále níž a níž. Tiskla jsem jí zadek a přidávala další dávku masážního oleje. Monika se začala prohýbat v zádech. Vystrkovala na mě dírku a jejímu zadečku bylo čím dál těžší odolat. Sklonila jsem se, rukama jsem jí držela půlky od sebe a přitiskla jsem hlavu k jejímu análku. Špičkou jazyka jsem ho začala dráždit. Pomalu jsem do ní strčila jeden prst. Slastně se prohnula. Rozhodla jsem se, že ji budu trošku provokovat a rukama jsem se vrátila zpátky k jejím ramenům. Cítila jsem, jak je napjatá. Ještě chvíli jsem si s ní pohrávala a masírovala jí střídavě záda a zadek. Pak jsem ji tvrdě otočila.

Znova sahám po oleji a další várku jí natírám rovnou na prsa. Dívám se jak pomalu stéká kolem bradavek a rozlévá se do stran. Přiložím jí dlaně na prsa a cítím, jak se chvěje. Tisknu její prsa a třu je o sebe. Díky velké dávce masážního oleje se celé lesknou a krásně o sebe kloužou. Moje vzrušení začíná být čím dál tím víc nesnesitelné. Na druhou stranu si ale užívám Moniku, která leží pode mnou. Celé její tělo voní olejem, je rozpálená a vidím na ní, že se brzo udělá.

Sex s Monikou

Jednou rukou nepřestávám s hlazením Moničiných prsou a bradavek, druhou pomalu posouvám blíž k jejímu klínu. Strčím prsty do její kundičky a cítím jak je vlhká a vzrušená. Stačí jen pár pohybů uvnitř a stahuje se v slastné křeči. Tiskne si moji ruku na prsa a rychle oddechuje. Pak otevře oči a já vím, že teď je řada na mě…

Pokračování povídky zde.

Také si zpestřete Váš sex kostýmkem nebo jinou erotickou hračkou.

erotické pomůcky

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup