Sweet Lady

Anální sex po všech stránkách

Před nedávnem jsem slíbila otevřenou zpověď o mém prvním dobrém análním sexu s partnerem. O pár neúspěšných pokusech už jsem se rozepsala v článku Poprvé: Anální sex. V tom stejném článku jsem taky zmínila mého bývalého přítele, Robina. A právě o něm bude dnešní povídání. Protože Robin, jako jediný ze všech mých partnerů, šel na anální sex pěkně od lesa a naučil mě, že vůbec nemusí jít o nepříjemný zážitek.

Jak na anální sex

S análním sexem mě totiž neotravoval. Nepřemlouval. Daroval mi anální kuličky a počkal si, až za ním přijdu sama a nastavím mu zadek. Což nakonec netrvalo až tak dlouho. Zjistila jsem, že jiný typ dráždění než znám, mě spolehlivě přivede k nečekaně silnému orgasmu. A samozřejmě jsem chtěla, aby se toho mohl účastnit i Robin. Koneckonců, bylo by trochu nefér ho z těchhle hrátek vyloučit, když on byl ten, kdo otázku análního sexu otevřel.

Konečně někdo kdo to umí

Na začátku jsem si nebyla úplně jistá, jestli ten opravdový anální sex bude alespoň vzdáleně podobný zážitkům s kuličkami. Přeci jen, když jsem srovnala průměr kuliček s Robinovým průměrem, pořád mi vycházelo, že to přece musí alespoň trochu bolet. Proto jsem na začátku váhala a Robina napínala. Začala jsem tím, že jsem mu poslala pár pikantních fotek, na kterých byly kuličky v hlavní roli. Asi nemusím popisovat, jak byl nadšený. Nedlouho potom jsem ho pozvala k nám. Rodiče odjeli na víkend na chatu a já jsem tušila, že to bude ten pravý okamžik, jak posunout celou záležitost s análním sexem na další level. Koupila jsem víno, oblékla sexy prádlo a anální kuličky jsem uložila pod polštář, aby byly po ruce.

Moc se těším

Když zaklepal na dveře, cítila jsem zvláštní kombinaci vzrušení a nervozity. Odvedla jsem ho k sobě do pokoje a nalila každému z nás skleničku vína. Ještě než jsme ji stihli dopít, leželi jsme oba nazí u mě na posteli. Robin mi pomalu zasouval prsty do kundičky a jazykem dráždil můj klitoris.

Pokaždé, když jsem se pohnula, zacítila jsem pod polštářem kuličky připravené k akci. Jenom myšlenka na to, že je konečně vyzkoušíme spolu, mě neskutečně vzrušovala. Po chvíli se to už nedalo vydržet. Chtěla jsem, aby to udělal. Nahmatala jsem dlouhou řadu kuliček a podala mu ji do ruky. Za moment jsem na zadečku ucítila první kapky lubrikačního gelu. Znovu se ke mně sklonil a začal mě lízat, zatímco druhou rukou masíroval můj análek. Opatrně začal zasouvat prsty dovnitř. Už v ten moment jsem myslela, že se vzrušením zblázním. Pak přišly na řadu kuličky. Robin je strkal dovnitř a potom pomalinku vytahoval ven. S každým dalším zasunutím se odvážil zajít o kousek dál. Jemně ve mně kuličky otáčel a přitom se pořád jazykem věnoval mému klitorisu. Byla jsem těsně před vyvrcholením.

To je ono

Když si všiml, že už se dlouho neudržím, kuličky vytáhnul a podložil mi záda malým polštářkem. Znovu mi začal dráždit zadeček prsty. Automaticky jsem šla jeho ruce naproti. Přestávala jsem se kontrolovat, přirážela jsem čím dál silněji a po chvilce jsem se udělala. Takhle šílený sex už jsem dlouho nezažila.

Několikrát jsem se zhluboka nadechla a podívala se na Robina. A v ten moment mi to došlo. Byla jsem tak mimo sebe, že jsem vůbec nezaregistrovala, kdy mě přestal dráždit prsty a strčil do mě penis. Nevěřícně jsem sledovala, jak ze mě pomalu svou chloubu vytahuje a s každým jeho pohybem mnou znovu projel ten známý intenzivní pocit.

Přišlo mi to neuvěřitelné. Jak je možné, že jsem se do té doby s análním sexem tak hrozně trápila a teď to naráz šlo úplně samo? Když jsem se nad tím zamyslela později, samozřejmě to dávalo smysl. Byla jsem už na anální dráždění zvyklá. Zároveň jsem v ten moment byla hodně nadržená a uvolněná. Zkrátka ideální kombinace.

Jak jste na tom vy? Už jste svoji ideální kombinaci našli, nebo s partnerkou pořád ještě tápete?

Podpořte web nákupem erotické pomůcky přes můj erotický obchůdek nebo sexshop růžový slon.

Kupte partnerce anální kolík 🙂


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup