Sweet Lady

Anální sex po všech stránkách

Před nedávnem jsem slíbila otevřenou zpověď o mém prvním dobrém análním sexu s partnerem. O pár neúspěšných pokusech už jsem se rozepsala v článku Poprvé: Anální sex. V tom stejném článku jsem taky zmínila mého bývalého přítele, Robina. A právě o něm bude dnešní povídání. Protože Robin, jako jediný ze všech mých partnerů, šel na anální sex pěkně od lesa a naučil mě, že vůbec nemusí jít o nepříjemný zážitek.

Lepší anální sex

S análním sexem mě totiž neotravoval. Nepřemlouval. Daroval mi anální kuličky a počkal si, až za ním přijdu sama a nastavím mu zadek. Což nakonec netrvalo až tak dlouho. Zjistila jsem, že jiný typ dráždění než znám, mě spolehlivě přivede k nečekaně silnému orgasmu. A samozřejmě jsem chtěla, aby se toho mohl účastnit i Robin. Koneckonců, bylo by trochu nefér ho z těchhle hrátek vyloučit, když on byl ten, kdo otázku análního sexu otevřel.

Na začátku jsem si nebyla úplně jistá, jestli ten opravdový anální sex bude alespoň vzdáleně podobný zážitkům s kuličkami. Přeci jen, když jsem srovnala průměr kuliček s Robinovým průměrem, pořád mi vycházelo, že to přece musí alespoň trochu bolet. Proto jsem na začátku váhala a Robina napínala. Začala jsem tím, že jsem mu poslala pár pikantních fotek, na kterých byly kuličky v hlavní roli. Asi nemusím popisovat, jak byl nadšený. Nedlouho potom jsem ho pozvala k nám. Rodiče odjeli na víkend na chatu a já jsem tušila, že to bude ten pravý okamžik, jak posunout celou záležitost s análním sexem na další level. Koupila jsem víno, oblékla sexy prádlo a anální kuličky jsem uložila pod polštář, aby byly po ruce.

První opravdový anální sex

Když zaklepal na dveře, cítila jsem zvláštní kombinaci vzrušení a nervozity. Odvedla jsem ho k sobě do pokoje a nalila každému z nás skleničku vína. Ještě než jsme ji stihli dopít, leželi jsme oba nazí u mě na posteli. Robin mi pomalu zasouval prsty do kundičky a jazykem dráždil můj klitoris.

Pokaždé, když jsem se pohnula, zacítila jsem pod polštářem kuličky připravené k akci. Jenom myšlenka na to, že je konečně vyzkoušíme spolu, mě neskutečně vzrušovala. Po chvíli se to už nedalo vydržet. Chtěla jsem, aby to udělal. Nahmatala jsem dlouhou řadu kuliček a podala mu ji do ruky. Za moment jsem na zadečku ucítila první kapky lubrikačního gelu. Znovu se ke mně sklonil a začal mě lízat, zatímco druhou rukou masíroval můj análek. Opatrně začal zasouvat prsty dovnitř. Už v ten moment jsem myslela, že se vzrušením zblázním. Pak přišly na řadu kuličky. Robin je strkal dovnitř a potom pomalinku vytahoval ven. S každým dalším zasunutím se odvážil zajít o kousek dál. Jemně ve mně kuličky otáčel a přitom se pořád jazykem věnoval mému klitorisu. Byla jsem těsně před vyvrcholením.

Když si všiml, že už se dlouho neudržím, kuličky vytáhnul a podložil mi záda malým polštářkem. Znovu mi začal dráždit zadeček prsty. Automaticky jsem šla jeho ruce naproti. Přestávala jsem se kontrolovat, přirážela jsem čím dál silněji a po chvilce jsem se udělala. Takhle šílený sex už jsem dlouho nezažila.

Několikrát jsem se zhluboka nadechla a podívala se na Robina. A v ten moment mi to došlo. Byla jsem tak mimo sebe, že jsem vůbec nezaregistrovala, kdy mě přestal dráždit prsty a strčil do mě penis. Nevěřícně jsem sledovala, jak ze mě pomalu svou chloubu vytahuje a s každým jeho pohybem mnou znovu projel ten známý intenzivní pocit.

Přišlo mi to neuvěřitelné. Jak je možné, že jsem se do té doby s análním sexem tak hrozně trápila a teď to naráz šlo úplně samo? Když jsem se nad tím zamyslela později, samozřejmě to dávalo smysl. Byla jsem už na anální dráždění zvyklá. Zároveň jsem v ten moment byla hodně nadržená a uvolněná. Zkrátka ideální kombinace.

Jak jste na tom vy? Už jste svoji ideální kombinaci našli, nebo s partnerkou pořád ještě tápete?

Pomůcky pro Váš anální sex nejlépe koupíte v sexshopu.

Vyzkoušejte anální kuličky 🙂


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup