Sweet Lady

Poprvé: Anální sex

Dnes jsem se ve škole dostala do celkem nepříjemné situace. Mezi řečí se spolužačkami mi vyklouzla z pusy zmínka o análním sexu. Myslela jsem to napůl jako vtip, takže reakci, která následovala, jsem opravdu nečekala. Vytřeštěný pohled všech přítomných, směřující mým směrem, mě na okamžik trochu rozhodil. Vážně by mě nenapadlo, že v dnešní době bude ještě někdo pokládat anální sex za tabu. Je tedy asi jasné, o čem se dnes chystám psát.

Můj první anální sex

Svůj první anální sex jsem zažila asi někdy v osmnácti s mým tehdejším klukem, Pavlem. Byli jsme v tom amatéři. Po jeho nekonečném přemlouvání a otravování jsem k tomu nakonec svolila, i když se mi zrovna dvakrát nechtělo. Bála jsem se, že to skončí trapasem. Moje obava ale byla celkem zbytečná, protože nakonec se do mě vůbec nemohl dostat. První anální dobrodružství tak vlastně skončilo dřív, než začalo a nevím, jestli se to vůbec dá počítat. Na jakékoliv experimenty s Pavlem mě už ale od té doby přešla chuť. Vůbec se nezajímal, co chci já a to mě otrávilo ještě na hodně dlouho. Zpětně si myslím, že kdybysme si o tom všem promluvili, mohlo to vlastně dopadnout docela dobře.

Anál podruhé

Druhý pokus jsem si prožila s Mirkem. Ani jsme spolu nechodili, jen jsme si párkrát vyrazili. Pozval mě na večeři a nalil do mě pár skleniček sektu. Nakonec jsme skončili u něho doma. Na sex mám spíš matné vzpomínky a možná je to dobře, protože vím, že byl spíš víc bolestivý než příjemný. Po téhle zkušenosti jsem se zařekla, že s análním sexem si dám pokoj.

Anální dáreček

Ale nevydrželo mi to moc dlouho. Poznala jsem totiž Robina. A jaké bylo tehdy moje překvapení, když jsem zjistila, že je schopný se mnou o sexu mluvit. Pěkně na rovinu. Neviděl nejmenší problém v tom, do detailu mi popsat co chce a jak přesně to mám udělat. Když na mě vyrukoval s análním sexem, samozřejmě jsem protestovala. Pořád tady byli dva strašáci z minulosti. Robina ale moje odmítnutí nerozhodilo. Když za mnou přišel další večer, v ruce držel malý balíček. Po rozbalení jsem měla v ruce šňůru kuliček. Tázavě jsem se dívala na Robina a přemýšlela, jestli je to opravdu to, co myslím. A bylo.

Druhá šance

Nějakou dobu anální kuličky ležely bez povšimnutí v mém šatníku. Skoro jsem na ně zapomněla a objevila jsem je po pár týdnech náhodou, když jsem hledala kabelku na ples. Vzala jsem je do ruky a pak jsem skoro bezmyšlenkovitě sáhla po lubrikačním gelu. Rozhodla jsem se dát jim šanci. Shodila jsem ze sebe šaty a natáhla se na postel. Po chvíli jsem zjistila jak na to. Kuličky jsem pomalu vytahovala a zasouvala zpátky. Zlehka jsem jimi v sobě otáčela a naráz jsem začínala chápat, co na tom všichni vidí. Orgasmus s kuličkama byl neskutečný.

Sólo jízda

Můj první pořádný anální sex tak vlastně proběhl sólově. Možná proto k němu teď mám zdravý vztah a baví mě. Hodně mi pomohlo, že mě tenkrát Robin popostrčil, ale zároveň na mě vůbec netlačit. Nemusela jsem čelit neustálým dotazům, když už budu připravená a kdy to konečně vyzkoušíme. Podařilo se mu dokonce dosáhnout toho, že po pár zážitcích s kuličkama jsem za ním přišla sama. Což byl od začátku jeho záměr.

Pokud váš sexuální život v análním sexu trochu drhne, vezměte si z mého poprvé příklad. Na partnerku netlačte. Čím víc bude ve stresu, tím hůř to půjde. Dejte jí čas a zkuste v ní vzbudit chuť nějakou hezkou erotickou hračkou. Nemusí to být nutně kuličky. Můžete zkusit taky anální šperk. Vypadá jako anální kolík, který je ukončený krásným třpytivým kamenem. Další variantou je roztomilý kolík ve tvaru zaječího ocásku. Fantazii se meze nekladou a vy znáte vaši polovičku nejlíp.

Můžete si pomoci taky sklenkou dobrého vína nebo sektu, uvolněná nálada určitě nebude na škodu. Není to sice záruka, že se akce podaří, ale pokus vytvořit pohodu se určitě cení.

Několik rad

A to nejdůležitější? Hlavně nikam nespěchejte. Pokud víte, že je partnerka nenasytná, klidně ji předtím udělejte prsty nebo jazykem. K zadečku můžete přejít až ve druhém kole a nebo tehdy, když vidíte, že je opravdu hodně nadržená. V ten moment bude totiž taky uvolněná a anální sex ji nebude bolet. Nezapomeňte na lubrikační gel, dá se koupit i mírně znecitlivující. Vyzkoušený ho nemám, ale vaše slečna ho možná ocení.

Na závěr si neodpustím malý dvojsmysl. Určitě někdy příště půjdeme v análním sexu i víc do hloubky ;). Tím samozřejmě myslím, že se podíváme na můj první úspěšný análek s chlapem a probereme všudypřítomné holčičí obavy.

Další erotická povídka: Anální sex po všech stránkách


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup