Sweet Lady

Erotické seriály

Když máte sex a erotiku rádi tak jako já, určitě se rádi díváte na filmy a seriály, kde se o sexu hodně mluví. Nemám na mysli porno na pokračování ale seriály které mají sexuální téma nebo se v něm sex objevuje okrajově. Díky Netflixu, HBO a dalším je opravdu na co dívat. Pojďte se podívat na to nejlepší z erotických seriálů.  

Nejlepší erotické seriály

Sex Education – Netflix

Jedním z nejlepších seriálů, kde moc erotiky neuvidíte ale kolem sexu celý děj odehrává, je Sex Education. Jedná se o novinku roku 2019 z produkce amerického Netflixu. Seriál se odehrává na americké střední škole. Hlavním hrdinou je šestnáctiletý Otis. Tomu to sice sice s holkama moc nejde (je stále je panic) ale na škole si otevřel sexuální poradnu. Ptáte se jak je to možné? Jeho matka je totiž sexuální terapeutka. Výborný seriál pro všechny náctileté – opravdu doporučuji!

Sex Education – Netflix

Versailles 

Francousko-kanadský historický seriál odehrávající se za vlády Francouzského krále Ludvíka XIV. Ve třech natočených sériích uvidíte spoustu sexu kterého si dopřával král i jeho dvořané. Versailles má velmi dobré hodnocení. Erotiky je v něm opravdu hodně. O seriálu se nyní hodně mluví. 

Versailles

Masters of Sex

Zkoumání sexu z čistě vědeckého pohledu se pokusil v padesátých let dvacátého století americký gynekolog William H. Ten za pomocí své asistentky odstartoval sexuální revoluci. Při jeho výzkumech prováděli dobrovolníci ty nejintimnější sexuální praktiky pod jeho dohledem. Seriál bude dokonce vysílat i Česká televize! Nedivím se, je to chytré, vtipné, je to sexy! 

Masters of Sex

Californicaion

Americká klasika. Sexy komediální podívaná. Sexistický chlapík (výborný David Duchovny), který si myslí, že je cool. Celých 84 epizod Vás bude bavit!

Californication

Game of Thrones

Nemohu nezmínit seriál vše seriálů. Můj milovaný seriál Hra o trůny. Jak určitě víte, jedná se fantasy drama seriál. Sexu a erotiky je v něm opravdu dost.

Myslím že nemá cenu tento skvost více popisovat. Nebo snad myslíte že na světě existuje člověk který Game of Thrones neviděl? 🙂  

Game of Thrones

Nejhorší erotické seriály

Zdaleka ne na všechny erotické seriály se dá dívat. Zde je několik erotický braků:

Lingerie 

Soft porníčko na pokračování, jaké občas vysílá pro ty co nemohou spát TV Nova. Tlachání prokládané předstíraným sexem. Nic moc zajímavého.

Ďábelská svůdnost

Jedná se o nezajímavou kombinace hloupé telenovely a erotického filmu.

Máte nějaký další TIP? Napište mi.

Podpořte blog nákupem v eshopu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup