Sweet Lady

Sex při menstruaci: všechno, co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Menstruace a sex?

Sex při menstruaci je další velké tabu, které bych ráda probrala. Když se ohlédnu do minulosti, vlastně žádný z mých partnerů, ať už životních nebo sexuálních, se mnou na tohle téma nemluvil. Nikdo se nezajímal, co mě bolí, jak mi je a nebo jestli spolu můžeme spát. Menstruace automaticky znamenala pauzu v sexu. A mně se do téhle krvavé debaty pouštět nechtělo, i když jsem měla dost dobrý důvod.

Realita je totiž taková, že já osobně jsem v tomhle období extrémně citlivá a nadržená. Během měsíce mám největší chuť na sex právě při menstruaci. Svůj podíl na tom určitě mají i zblázněné hormony. Celé dílo pak dokoná pocit „zakázaného ovoce“ a spalující touha je na světě. Nic moc, s bolestmi v podbřišku a krvácením, že?

Orgasmus?

Pokud jde o křeče a tlaky v průběhu menstruace, řešení máte naštěstí nadosah. V některých případech pomůže orgasmus. A nebo rovnou dva. Prý také zabírá sex pár dní předtím, než bolestivé měsíčky přijdou. Za zkoušku to rozhodně stojí, co říkáte?

Pořád však zůstává problém s hlediskem estetickým a hygienickým. Tohle je většinou nejsilnější brzda. Ale všechno se dá nějak obejít.

Něco nového

V první řadě, nemusíte vlastně vůbec mít klasický sex. Menstruace může být skvělou záminkou k vyzkoušení praktik, které do teď ve vašem repertoáru chyběly. Věnujte se prsům, klitorisu nebo zadečku. Je ideální doba přemluvit partnerku na titty fucking nebo se pustit do výměny rolí a otestovat připínací dildo.

V posledních dnech, kdy už je menstruace slabší, vyzkoušejte sex ve sprše. Pokud se hrátkám pod tekoucí vodou běžně neoddáváte, máte opět výjimečnou možnost zažít něco nového.

Sex? Proč ne

Chcete se přeci jen pustit do klasického sexu? Sáhněte po speciálním tamponu. Malá růžová houbička ve tvaru srdíčka splní svůj účel a zároveň je jemná a měkká, takže při hrátkách není nepříjemná. Pokud jste však víc než průměrně vybavení, určitě ji ucítíte. Jedinou nevýhodou je složitější vytahování, ale s trochou cviku to partnerka hravě zvládne.

Na závěr jsem si nechala možnost, kdy na estetiku nehledíte a do sexu jdete po hlavě jednoduše kdykoliv. Tohle mi není úplně příjemné, takže tahle varianta u mě v ložnici nefunguje. Pokud u vás ano, můžete vyzkoušet třeba latexové omyvatelné prostěradlo, které po akci stačí opláchnout teplou vodou.

Týdenní sexuální abstinence každý měsíc zkrátka není nutná. Zkuste se zeptat své přítelkyně, co si myslí o mazlení a postelových hrátkách v tomhle období. Možná budete příjemně překvapení jejím názorem.

Kupte si novou pomůcku pro Vaše uspokojení


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup